Предмет: Физика, автор: DavidNew

Мандрівник 1 год 30 хв їхав зі швидкістю 10 км/год на верблюді а потім 3 год-на осликові зі швидкістю 16 км/год.Якою була середня швидкість мандрівника на всьому шляху?. ЗАВДАННЯ З ФІЗИКИ І ПОТРІБНО УСЕ НАПИСАТИ В ФОРМУЛАХ ТАК КАЗАЛА Поможіть будь ласка.​

Ответы

Автор ответа: kimlinaylyntik
1

Ответ:

11.8

Объяснение:

дано:

V1= 10 км/год

t1= 1,5 год

V2=16 км/год

t2= 3 год

___________

Vсер.=?

______________

Vсер.= l : t

l1=V1•t1

l1= 15 км

l2 = V2•t2

l2= 48 км

Vсер. = (l1+l2):(t1+t2)

Vсер. = 53:4,5

Vсер. = 11,8 км/год


DavidNew: Дякую якрас так як мені потрібно
Похожие вопросы