Предмет: Химия, автор: volocajvladik

у 320 г дистильованої води розчинили 67 г солі. Знайти масову частку солі у добутому розчині.





поможіть рішить ​

Ответы

Автор ответа: batovkinae
1

Ответ:

67/387= 0,173=17.3%

Объяснение:

масса раствора 67+320=387г

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним