Предмет: Химия,
автор: Ne1ow
ДОПОМОЖІТЬ!!!!БУДЬ ЛАСКА!!!!ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!
ТРЕБА З РОЗВ'ЯЗКОМ
1.Обчисліть масову частку розчиненої речовини у 200 грамах розчину,утвореного при розчиненні 40 грам солі у воді.
А) 0,4 Б) 0,2 В) 0,1 Г) 0,3
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: Б) 0,2
Объяснение:
Масова частка речовини у розчині
ω% = m(речовини) * 100% : m(розчину).
ω% = 40 * 100% : 200 = 20%.
Масова частка речовини в заданому розчині 20% = 0,2
Ne1ow:
Дякую!❤️
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: fasrey31
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: adanilcenko326
Предмет: Математика,
автор: sadrediar