Предмет: Химия,
автор: ttoxgetther
Варiант 1
1. До складу речовини входить Карбон - 75%та гідроген -25% Знайти формулу сполуки до
2. Відносна молекулярна маса Е203 дорівнює 160, масова частка Оксигену 70%. Знайдіть формулу На главном экране
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1
Ar(C)=12
Ar(H)=1
w(C)=75%
w(H)=25%
n(C):n(Н)=w(C)/Ar(C): w(H)/Ar(H)=75/12: 25/1=6,25:25=1:4
СН4
2.
Mr(O3)=16*3=48
Mr(E)=(160-48)/2=56
E=Fe
Fe2O3
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: talaibekovmaksat7
Предмет: Химия,
автор: kata756
Предмет: Математика,
автор: armanomaroff1987
Предмет: Математика,
автор: abdulbosit78661215