Предмет: Химия,
автор: vikabutlerska
розрахуйте яка кількість теплової енергії виділиться при згорання 10 кг метану.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
25 * 10(в 3 степені)
Объяснение:
Дано:
q - 2,5 кДж/кг = 2,5 * 10(в 3 степені) Дж/кг
m - 10 кг
Найти:
Q - ?
Формули:
Q = q*m
Розв'язок:
Q = 2,5 * 10(в 3 степені) * 10 = 25 * 10(в 3 степені)
Від автора:)
q - питома теплоємність (шукати в інтері або в книжкі таблички)
Q - скільки виділяється тепла під час згорання
m - маса
Обов'язково перетворять мега джоулі кіло джоулі в звичайні джоулі
bolt4ik:
якщо можна то краща відповідь під цим поясненням можна?:)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ira020210
Предмет: История,
автор: vwwxhsx
Предмет: Английский язык,
автор: htxd76qdkz
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: omardulaev98
Предмет: Математика,
автор: raat97