Предмет: Химия,
автор: hayleymarshall2523
До 200 г розчину з масовою часткою солі 40% додали 800 г води. Яка масова частка солі в добутому розчині?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
200*0.4=80г.
80
—–———=0,08=8%
200+800
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: wvahko55
Предмет: История,
автор: volodymyr6
Предмет: Химия,
автор: maryparfenova1985
Предмет: Алгебра,
автор: Ariananikova
Предмет: Математика,
автор: konyaeva83