Предмет: Физика, автор: xzocher

На перегонах велосипедист проїхав спочатку 15км зі швидкістю 45км/год, а потім ще 28 кілометрів зі швидкістю 42км/год. Визначте середню швидкість руху велосипедиста на всій дистанції.
СРОЧНО!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
3

Ответ:

Объяснение:

15 : 45 = 1/3 год час, який витратив спочатку

28 : 42 = 2/3 год час, який витратив потім

1/3 + 2/3 = 1 год , час витрачений на весь шлях

15 + 28 = 43 км вся відстань

43 : 1 = 43 км/год середня швидкість руху велосипедиста на всій дистанції

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: adilzhantoktarov000
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: nurpeisovasvetlana