Предмет: География, автор: Аноним

Назвіть більш економічно розвинені райони Германії, та менш розвинені. даю 30 балов

Ответы

Автор ответа: vvvvaleriaaaa
1

Відповідь:

Німеччина — одна з найбільш економічно розвинених країн.

На території країни можна виділити такі економічні райони: Північна Німеччина, Північний Рейн-Вестфалія, Прирейнський південний захід, Баварія, Південь Східної Німеччини та Бранденбург з Берліном.

Південь Східної Німеччини (землі Саксонія, Тюрінгія, Саксонія-Ангальт) — найбільш економічно розвинута територія східних земель.

Також більш високий показник економічного розвитку майють такі райони, як, Брандебург з Берліном, Баварія та Північний Рейн-Вестфалія.

Менш економічно розвинені райони Німеччини: Північна Німеччина, Прирейнський південний захід.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Gloverparkand
Прочитати й скласти стислий переказ за планом

Був туманний ранок, над будинками висіла сіро-коричнева пелена. Мій компаньйон перебу- вав у найкращому гуморі, без угаву говорив про кремонські скрипки та різницю між скрипками Страдіварі й Аматі. Я мовчав, бо похмура погода та сумна справа неабияк мене пригнічували. - Ви наче й не дуже думаєте про роботу, яку взяли на себе, не витримав я.

Я ще не маю фактів, відповів він. А теоретизувати, не знаючи всіх обставин справи, величезна помилка. Це впливає на безпомилковість висновків.

- Скоро Ви матимете факти, мовив я. Ось Брікстон-роуд, а це той будинок.

Правильно. Стій, кучере, стій!

Ми не доїхали до будинку ярдів сто, але за наполяганням Холмса решту шляху пройшли пішки. Будинок № 3 по Лорістон-гарденс мав лиховісний і загрозливий вигляд. Це був один із чоти- рьох будинків, що стояли поряд, трохи відступивши від проїжджої частини вулиці; у двох із них хтось жив, ще два стояли порожніми. Останні світили трьома рядами сумних і понурих вікон, але за шибками, наче більма, де-не-де виднілися оголошення: «Здамо в найми». Маленькі палісад- ники із чахлою рослинністю відокремлювали ці будинки від вулиці; кожний із них перетинала вузька, жовтуватого кольору доріжка. Уночі пройшов дощ, і все було мокре. Палісадник перед будинком № 3 було обгороджено цегляним муром із дерев'яним парканчиком зверху: біля муру стояв дебелий констебль, оточений невеличким гуртом гаволовів, які витягували шиї та напру- жували очі в марній надії хоча б мигцем побачити, що саме відбувається в палісаднику.

Мені здавалося, що Шерлок Холмс негайно побіжить у будинок і порине у вивчення таєм- ничої події. Та такого в його намірах і близько не було. З безтурботним виглядом він неквапли- во прогулявся туди й назад по бруківці, байдужим поглядом ковзаючи по небу, по землі, по бу- динках навпроти й по дерев'яному парканчику. Повільно пройшовши до будинку доріжкою, він пильно дивився на землю. Двічі зупинявся, й один раз я побачив, як він усміхнувся та задоволено щось вигукнув. На мокрій глиняній доріжці було чимало слідів, адже полісмени багато по ній по- походили, і я не уявляв собі, як може мій компаньйон сподіватися щось на ній прочитати. Проте Я вже мав докази його дивовижної спостережливості й був переконаний, що він побачить багато такого, що сховано від мене за сімома печатками.

Біля дверей будинку нас зустрів високий на зріст, із блідим обличчям і волоссям кольору со- ломи чоловік; кинувшись нам назустріч, він гаряче потиснув руку Холмсові.

- Як добре, що ви приїхали, сказав він, я залишив усе так, як було, ніхто нічого не чіпав

(За А. Конаном Дойлом).​