Предмет: История, автор: vp546788

СРОЧНО!!!! ДАЮ!!!! 100

Приложения:

SlowedtimeSos: есть его нажимай
Drrakoshka: есть только дивитися відповіді
SlowedtimeSos: что
SlowedtimeSos: Я не понимаю украинский
SlowedtimeSos: сори
Drrakoshka: ну тебе написали два ответа и нет кнопки добавить ответ есть только смотреть 2 ответа
SlowedtimeSos: го я удалю для тебя и ты напишешь свой ответ?
SlowedtimeSos: го?
Drrakoshka: не появилось
SlowedtimeSos: ща удалю

Ответы

Автор ответа: Drrakoshka
1

Відповідь:

крайня необхідність та необхідна оборона

спільне - Крайня необхідність, як і необхідна оборона, є здійсненням права на захист, тобто правомірною дією. Однак на відміну від необхідної оборони, де шкода завдається тому, хто здійснює посягання, при крайній необхідності шкода зав- дається особі, поведінка якої є правомірною.

відмінне - Крайня необхідність — одна з обставин, що виключають злочинність діяння і, як наслідок, кримінальну відповідальність. По суті, вона становить собою зіткнення одного права з іншим, тоді як необхідна оборона — це зіткнення права з неправом.

уявна оборона

характеристика - Уявною обороною (ст. 37 КК) визнаються дії, пов'язані із заподіянням шкоди за таких обставин, коли реального суспільно небезпечного посягання не було, і особа, неправильно оцінюючи дії потерпілого, лише помилково припускала наявність такого посягання.

приклад - Помилкова оборона

фізичний або помилковий примус

характеристика - Психічний або фізичний примус — застосування щодо особи психологічного чи фізичного насильства з метою примушення її до вчинення протиправних дій або до протиправного невчинення певних дій всупереч її волі.

приклад - Примус може бути здійснений різними способами: шляхом фізичного примусу (побої, катування, позбавлення волі, заподіяння тілесних ушкоджень, застосування психотропних речовий тощо), а також шляхом психічного примусу (погроза смертю щодо потерпілого або його близьких, погроза каліцтвом тощо).

заьримання особи яка причинила злочин

характеристика  - Кримінально-правова характеристика особи злочинця — це дані не лише про склад скоєного злочину, але й спрямованість і мотивацію злочинної поведінки, одноосібний чи груповий характер злочинної діяльності, форму співучасті (виконавець, організатор, підмовник, пособник), інтенсивність кримінальної діяльності.

приклад - сорі не нашла.

Пояснення:

Если что-то не правильно - сори, писала впопыхах

Похожие вопросы