Предмет: Физика, автор: mrmilkalii

Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 2 т сталі, нагрітої до температури плавлення?​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
4

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2 т = 2000 кг

λ = 0,82 * 10⁵ Дж/кг

Найти: Q - ?

Q = λ * m

Q = 0,82 * 10⁵ * 2000 = 164 * 10⁶ Дж = 164 МДж


mrmilkalii: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: solomiakrisuk06