Предмет: Химия,
автор: vanyaromanchuk9
Обчислити масові частки елементів в складній речовині Cu(OH)2.
Ответы
Автор ответа:
3
M(Cu(OH)2)=64+16*2+2*1=98 г/моль
w(Cu)=(64/98)*100=65 %
w(O)=(32/98)*100=33%
w(H)=(2/98)*100=2%
w(Cu)=(64/98)*100=65 %
w(O)=(32/98)*100=33%
w(H)=(2/98)*100=2%
faaker333:
имба, спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: allalalalalalal154
Предмет: Математика,
автор: goncarovaarina996
Предмет: Химия,
автор: zbarackaymarina
Предмет: Другие предметы,
автор: anytafrysiva