Предмет: Химия,
автор: gasanovanatalia796
ПИТАННЯ: 273 Обчисліть у скількі разів відносна формульна масса оксиду SO3 бiльша за відносну формульну массу оксиду SO2.
Ответы
Автор ответа:
0
Відносна молекулярна маса SO3
32 + (16*3) = 80 г/моль
Відносна молекулярна маса SO2
32+(16*2)= 64 г/моль
32 + (16*3) = 80 г/моль
Відносна молекулярна маса SO2
32+(16*2)= 64 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: milanasamson12
Предмет: Українська мова,
автор: mariastrelets1
Предмет: Математика,
автор: klient1297astore
Предмет: Математика,
автор: marinahodya
Предмет: Математика,
автор: lari19722010p4vem2