Предмет: Физика,
автор: volosko81
автомобіль перші 30 секунд рухався зі швидкістю 24 км за год а наступні 1,5 хвилин із швидкістю 9 м с чому дорівнює середня швидкість руху
Ответы
Автор ответа:
0
Середня скорість 35.5 км
Автор ответа:
1
Ответ: 8,4м/с
Объяснение:
Дано:
t1=30c
V1=24км/ч=6,7м/с
t2=1,5мин=90с
V2=9м/с
------------------
Vср-?
Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+t2)=(V1*t1+V2*t2)/(t1+t2)=(6,7*30+9*90)/(30+90)=8,4м/с
volosko81:
Дякуюююююююююююююю)))))////
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: andrejkirin9999
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Музыка,
автор: kuzminvladislav229
Предмет: Физика,
автор: irinaisaieva