Предмет: Физика, автор: helicopterhlcptr

Яку відстань пройде світло у вакуумі за той час, за який воно походить 10 м у склі з показником заломлення 1,6? Відповідь запишіть у метрах (м).(з розв'язанням задачі)
БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!! ДАЮ 100 БАЛЛІВ. СЬОГОДНІ СДАЮ​

Ответы

Автор ответа: fatt52
5

Ответ:

16 м

Объяснение:

Дано: s1=10 м   n=1.6   so=?

===

n=c/v   с - скорость света в вакууме, v - скорость света в стекле

t=to

s1/v=so/c

so=s1*c/v=s1*n=10*1.6=16 м

=======================


helicopterhlcptr: спасибо огромное!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: veronikababo4ka