Предмет: Физика,
автор: Ann00009
Після школи друзі пройшли спочатку 1000 метрів вулицею за 600 секунд, а потім ще 2300 метрів стежками парку протягом 2700 секунд. Визначте середню швидкість руху школярів.
СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
1 м/с
Объяснение:
1000+2300=3300(м) - пройшли друзі всього.
600=2700=3300(с)-витрачено часу.
3300:3300=1(м/с)-середня швидкість
Ann00009:
Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: missvitalina84
Предмет: Алгебра,
автор: dhdhshsw
Предмет: Математика,
автор: kurdupovasofia997
Предмет: Українська література,
автор: Alinooooooo4ka
Предмет: Английский язык,
автор: azamatnab8963