Предмет: Математика,
автор: mariakalinenko39
За 3/5 кг печива заплатили -9 грн Скільки коштує 1 кг цього печива? Ребята срочно !!!
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
15 грн.
Пошаговое объяснение:
9 : 3/5 = 9 • 5/3= (3•5)/1 = 15 (гривен) стоит 1 кг печенья¹
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mayorov0207
Предмет: Английский язык,
автор: ostrouhveronica
Предмет: Английский язык,
автор: aleksrodrigo70
Предмет: Алгебра,
автор: dianamusaeva042
Предмет: Геометрия,
автор: semakkristina