Предмет: Математика, автор: mariakalinenko39

За 3/5 кг печива заплатили -9 грн Скільки коштує 1 кг цього печива? Ребята срочно !!!​

Ответы

Автор ответа: matilda17562
4

Ответ:

15 грн.

Пошаговое объяснение:

9 : 3/5 = 9 • 5/3= (3•5)/1 = 15 (гривен) стоит 1 кг печенья¹

Похожие вопросы