Предмет: Химия,
автор: vovcukvara
Запишіть формулу сполуки, склад якої: 2 атоми Натрію, 1 атом Карбону, 3 атоми Оксигену. Для кожного елемента зі сполуки запишіть значення відносної атомної маси (округлене до цілих).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Na2CO3. Na=23 г/моль; C=12 г/моль ; O=16 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: jakubovkazim82
Предмет: Литература,
автор: angelinastarllin
Предмет: История,
автор: sofiach08a
Предмет: Литература,
автор: vitalik00072
Предмет: Русский язык,
автор: rickm