Предмет: Физика,
автор: smkarina890
Для ванни необхідно приготувати воду з температурою 36 °С. З гарячого крана змішувача йде вода, яка має температуру 80 °С, а з холодного – 8 °С. Скільки потрібно взяти гарячої води, щоб приготувати ванну, якщо для цього буде потрібно 196 кг холодної води? СРОЧНОООО ДАЮ 100 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
0=36*C
t1=80*C
t2=8*C
m2=196 кг
m1-?
Q1=m2c(0-t2)-забрала тепло
Q2=m1c(t1-0)-віддала тепло
m2c(0-t2)=m1c(t1-0) - дальше раскрываем скобки и т.д.
в итоге выходит такая формула
m20-m2t2
m1= t1-0
m1= 124,7 кг
Пояснення:
smkarina890:
маладец но я цей ответ уже бачила
і він правельний
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: anna060384
Предмет: Математика,
автор: zernovskijnikita95
Предмет: Математика,
автор: artemp0504
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним