Предмет: Физика, автор: sonyaxxrk

Відстань від Києва до Кривого Рогу з бали складає 420 км. В розкладі руху поїздів зазначено, що час відправлення поїзда 19.50, а час
прибуття 2.50. Визначте за цими
даними середню швидкість руху поїзда. Напишіть відповідь в км/год

Ответы

Автор ответа: p15
1

Ответ:

Ничего сложного

S=420 км

t=7ч

___________

v-?

v=S/t

v=420/7=60 км/ч

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastyagr8892