Предмет: Физика,
автор: 4heboksar
Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 2 кг алюмінію,що має температуру 60°С?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
1,884 МДж
Объяснение:
Дано:
m=2 кг
t1=60°C
t2=660°C (температура плавлення алюмінію)
с=920 Дж/кг°С
λ=390 000 Дж/кг
Q=?
______________________________
Q1=cm(t2-t1)=920*2(660-60)=1 840*600=1 104 000 Дж=1,104 МДж
Q2=λm=390 000*2=780 000 Дж=0,78 МДж
Q=Q1+Q2=1,104+0,78=1,884 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kucnikitavladimirovi
Предмет: Информатика,
автор: viktoiiabagdyc
Предмет: Математика,
автор: marieatam23
Предмет: Геометрия,
автор: CrashBasher17
Предмет: Українська мова,
автор: Kiti987