Предмет: Физика, автор: danakozak54

Хлопчик годину йшов зі швидкістю 6 км/год, а потім годину їхав зі швидкістю 18 км/год. Яка середня швидкість руху хлопчика? СРОЧНООООООО даю 30 балов

Ответы

Автор ответа: katefox45416
1

Ответ:

Дано:

v1 = 6 км/год

v2 = 18 км/год

Знайти:

vсер - ?

(6+18)/2 = 12 км/год

Відповідь: 12 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Sofa12367