Предмет: Физика,
автор: oleksandrsharyhin
Хлопчик рівномірно тягне санки по льоду, прикладаючи горизонтальну силу 24н. Яка маса санок, якщо коефіцієнт тертя складає 0,03?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
80 кг
Объяснение:
F=24 H μ=0.03 m=?
===
F=Fтр
Fтр=μ*N=μ*m*g
m=F/(μ*g)=24/(0.03*10)=80 кг
==========================
oleksandrsharyhin:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tatanariklikajte
Предмет: Алгебра,
автор: samchenkoyana12
Предмет: Химия,
автор: g34201948
Предмет: Английский язык,
автор: cernaninadarina
Предмет: Алгебра,
автор: nastiaayer