Предмет: Физика,
автор: titkaminskij
помогите даю 50 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
50 м
Объяснение:
Від 3 до 5 секунди, а це 2 секунди, тіло рухрлось зі швидкістю 10 м/с. Шлях 10*2=20м.
З 5 по 7 секунду швидкість 0 м/с, тіло стояло.
З 7 по 9, а це 2 секунды, тіло рухалося зі швидкістю 15 м/с. Шлях 15*2=30м.
Разом 20+30=50м.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: oksana1979vik
Предмет: География,
автор: AlexSutkovich
Предмет: Химия,
автор: dianka88398
Предмет: Алгебра,
автор: GhosteMane3
Предмет: Английский язык,
автор: nasta14881