Предмет: Физика,
автор: viktoriaplyashko0106
5.2. Оптична сила системи двох лінз дорівнює 5 дптр. Перша лінза має фокусну відстань F1=10 см. Визнач фокусну відстань другою лінзи. яка це лінза?
andreykuzmin2808:
блин не знаю
Ответы
Автор ответа:
4
Дано :
D = 5 Дптр
= 10 см = 0,1 м
Знайти:
- ?
Розв'язання:
10 Дптр
-5 Дптр
м
-0,2 метра
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: andrec200900
Предмет: Литература,
автор: sheremetahrystyna104
Предмет: Английский язык,
автор: artemtruhanovic580
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: julia3380