Предмет: Физика, автор: mashaaaaatraaaalala

Яка кількість теплоти необхідна для перетворення води масою 0,2 кг у пару при температурі 100 С? Питома теплота пароутворення 2300000​

Ответы

Автор ответа: kvitko0908
2

Відповідь:m=115.8 г = 0,1158 кгr =2,3МДж/кг=2,3*10^6 Дж/кгQ =?Воду взяли при температуре кипения, тогдаQ = m*r = 0,1158 * 2,3*10^6 = =0,3 МДж == 266,3 кДж

Пояснення:.


volodyakochmar81: хуета не правильно
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: smotorola779
Предмет: Алгебра, автор: volodimirzuk77
Предмет: Математика, автор: Аноним