Предмет: Физика, автор: zennaarosh

котушка має 200 однакових витків.Магнітний потік ,який пронизує витки котушки при силі струму 8А , дорівнює 3мВб. Яка енергія магнітного поля котушки​

Ответы

Автор ответа: dashanasha493
2

Ответ:

2,4 Дж

Объяснение:

L = N × Ф / І

W = L×I^2/2

L = 200×0,003/8 = 0,075

W = 0,075×(8×8)/2 = 2,4 Дж

Похожие вопросы