Предмет: Химия,
автор: oksanababuska972
3. У розчин солі масою 350г з масовою часткою солі 25% додали ще 50г солі. обчисліть масову частка солі в новому розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
34,375%
Пояснення
1) У розчині було 25% солі . знайдемо скільки це у грамах
350*0,25= 87,5 г солі було
2) знайдемо скільки грам солі стало:
87,5+50=137,5
3) знайдемо вагу нового розчину
350+50=400 г
4) знайдемо скільки відсотків солі тепер у розчині
137,5/400*100= 34,375 %
oksanababuska972:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: savickaap4
Предмет: История,
автор: musinabdelruslanovic
Предмет: Українська мова,
автор: YFFFFFFFFFFF
Предмет: География,
автор: goodlain
Предмет: Геометрия,
автор: katamasnikova478