Предмет: Физика,
автор: viktoriagoncharuk201
Парашутист розкрив парашут на висоті 1,8 км над землею зі швидкістю 5 м/с .за який час він преземлиться . надо расписать , помогите плиз
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
360с.
Объяснение:
Дано:
h=1,8 км = 1800м.
v=5м/с
Знайти-t
v=h/t;. t=h/v=1800/5=360с.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: irishka0111irishka
Предмет: История,
автор: alicerou0
Предмет: Химия,
автор: soska040
Предмет: Алгебра,
автор: XcomAleX
Предмет: Математика,
автор: asabelaeva91