Швидкість катера у стоячій воді дорівнює42 км/год, а Швидкість течії річки _3км/год. За який час катер пройде 78КМ ПРОТИ ТЕЧІЇ РІЧКИ?У відповідь записати лише результат у год без одиниць вимірювання
Ответы
Ответ:
2
Пошаговое объяснение:
42-3=39(км/год)- швидкість проти течії.
78/39=2(год)
Відповідь:
2 години
Покрокове пояснення:
Швидкість катера проти течії - це різниця між власною швидкістю катера та швідкістю течії .
V проти течії = Vвл. - V течії
За умовою :
Швидкість катера у стоячій воді ( Vк) = 42 км/год
Швидкість течії (Vт) = 3 км/год
Відстань (S) = 78 км
Знайти :
Час ( t) -? год
Розв"язок :
Швидкість катера у стоячій воді - це і є власна швидкість катера . Отже можемо знайти швидкість катера проти течії :
V проти течії = Vвл. - V течії = 42 - 3 = 39 км/год
Форма для визначення часу руху :
t = S/V в нашому випадку V - це швидкість руху катера проти течії, тобто: t = S/ Vпроти течії
Підставимо наші значення :
t =78 : 39 = 2 години
Катер пройде 78 км проти течії за 2 години.