526. Власна швидкість човна - 18KM / Gamma O mathbb A , а швидкість те чії 2 км/год. Знайди: - 4) відстань, яку подолає човен за 3 год за течією річки. 3) відстань, яку подолає човен за 4 год проти течії річки; 2) швидкість човна за течією річки; 1) швидкість човна проти течії річки;
Ответы
Відповідь:
1) 16 км/год.
2) 20 км/год.
3) 64 км.
4) 60 км.
Покрокове пояснення:
1) Швидкість човна проти течії річки дорівнює різниці власної швидкості човна та швидкості течії, оскільки течія перешкоджає просуванню човна і в результаті його швидкість знижується.
V проти течії = 18 - 2 = 16 км/год.
2) Швидкість човна за течією річки дорівнює сумі власної швидкості човна та швидкості течії, оскільки течія допомагає просуванню човна і в результаті його швидкість збільшується.
V за течією = 18 + 2 = 20 км/год.
3) Відстань, яку подолає човен за 4 год проти течії річки дорівнює його швидкості проти течії помноженій на 4.
S = 16 × 4 = 64 км.
4) Відстань, яку подолає човен за 3 год за течією річки дорівнює його швидкості за течією помноженій на 3.
S = 20 × 3 = 60 км.