Предмет: Химия,
автор: skidanenkoevgenia3
Речовина складається з одного атома Барию, одного атома Сульфуру та чотирьох атомів Оксигену. Обчисліть масові частки елементів, що утворюють дану сполуку.
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
Хим.формула - BaSO4
Ar(Ba)=137
Ar(S)=32
Ar(O)=16
Так как 4 атома кислорода: 16×4=64
Ar(O4)=64
Атомная масса BaSO4:
Ar(BaSO4)=137+32+64=233
w=137/233=0,5879×100=58,8%
w=32/233×100=13,73%
w=64/233×100=27,46%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nwjwqm
Предмет: Биология,
автор: hristinastokolos
Предмет: Право,
автор: francemaier2050
Предмет: Математика,
автор: jtyihnhcghkcgu
Предмет: Русский язык,
автор: natasha210890