Предмет: Химия,
автор: omelcenkos886
СРОЧНО!!!!!!!!!!! ДАЮ 25 БАЛОВ!!!!
Визначте масові частки елементів в молекулі глюкози
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Mr(C₆H₁₂O₆) = Ar(C) * 6 + Ar(H) * 12 + Ar(O) * 6 = 12 * 6 + 12 + 16 * 6 = 180
w(C) = Ar(C) * n/Mr(C₆H₁₂O₆) * 100% = 12 * 6/180 * 100% = 40%
w(Н) = Ar(Н) * n/Mr(C₆H₁₂O₆) * 100% = 1 * 12/180 *100% = 6,66%
w(О) = Ar(О) * n/Mr(C₆H₁₂O₆) * 100% = 16 * 6/180 * 100% = 53,34%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: renziwtf228
Предмет: Алгебра,
автор: clashart90
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sonanasnaa38
Предмет: Математика,
автор: papiankr200498
Предмет: Литература,
автор: abzalhonicanihola