Предмет: Физика, автор: Beeeer

Лижник проїхав першу половину часу зі швидкістю 6 м/с, а другу половину часу — зі швидкістю 4 м/с. Знайдіть середню швидкість руху лиж­ника на всій дистанції.
СРОЧНО!! ПОЖАЛУЙСТА!!

Ответы

Автор ответа: ildar502020
3

Ответ:   5 м/с.

Объяснение:

Средняя скорость v средняя = (s1+s2)/(t1+t2)

s1=v1*t1=6*(30*60)=6*1800=10800 метров

s2=v2t2=4*1800=7200 метров.

v средняя =(10800+7200)/(1800+1800)=18000/3600=5 м/с.

Похожие вопросы