Предмет: Физика, автор: kallenamelia

4))Порахуй, ЗА ЯКИЙ ЧАС Фізичне тіло подолає шлях 140 км, якщо буде рухатись із швидкістю,яку Ти вже порахував?


kallenamelia: Швидкість яку я порахувала 20м с

Ответы

Автор ответа: stulnadul
0

Відповідь:

Дано:

S= 140 км

V=20 м/c= 72 км/год

t=?

Розв'язання

S=V*t

t=S/V=140/72 = приблизно 2 год

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: posvaluikp