Предмет: Химия,
автор: asidenko124
Визначте масу середньої солі яка утворюється в результаті повної нейтралізації сульфатної кисслоти розчином калій гідроксиду масою 25г з масовою часткою розчиненої речовини 5%
asidenko124:
Братики, выручайте у меня КР
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нKOH) - 25г
w(KOH) - 5%
Найти: m(K2SO4) - ?
Знайдемо чисту масу КОН
m(KOH) = m(р-нKOH) * w(KOH) * 100% = 25 * 5% : 100% = 1,25г
Обчислимо молекулярні маси
М(КОН) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль
М(K2SO4) = 39 * 2 + 32 + 16 * 4 = 174 г/моль
Складемо РХР:
1,25 г х г
2 KOH + H2SO4 → K2SO4 + 2 H2O
n = 2 моль n = 1 моль
M = 56 г/моль M = 174 г/моль
m = 112 г m = 174 г
m(K2SO4) = 174 * 1,25 : 112 = 1,94 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: aivasiuta2001
Предмет: Українська література,
автор: timosenkomarina67
Предмет: Химия,
автор: dariapopivchuk07
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Kzredakss