Предмет: Химия, автор: SofiyaPana

відсоток гідрогену у воді ​

Ответы

Автор ответа: lisovskaaviktoria175
1
11.19% гідрогену у воді

SofiyaPana: А в сульфатній кислоті?
lisovskaaviktoria175: В сульфатній кислоті: W= ((кількість атомів ) × AR ( речовини ) ÷ AR сполуки) ×100%
AR(H2SO4) = AR (H) ×2 + AR (S) + AR(O) × 4 = 1×2 + 32 + 16×4 = 98
W (H) = (((кількість атомів ) × AR ( речовини )) ÷ AR сполуки) ×100%
(2 × 1) ÷ 98 × 100% = 2%
відповідь: 2%

И да, поставь что это лучший ответ пожалуйста
SofiyaPana: большое спасибо
Похожие вопросы