Предмет: Химия,
автор: burlakstas2005
Масова частка agno3?????
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
М(AgNO3) = Ar(Ag) + Ar(N) + Ar(O) * 3 = 108 + 14 + 16 * 3 = 170 г/моль
w(Ag) = Ar(Ag)/ М(AgNO3) * 100% = 108/170 * 100% = 63,53%
w(N) = Ar(N) /М(AgNO3) * 100% = 14/170 * 100% = 8,23%
w(O) = Ar(O) * n/ М(AgNO3) * 100% = 16 * 3/170 * 100% = 28,23%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: radomskaangelina603
Предмет: Українська мова,
автор: uliana721
Предмет: Українська література,
автор: nikolyastremskaya
Предмет: Химия,
автор: arbitmanvladim
Предмет: Информатика,
автор: ChelodoiMolovek