Предмет: Химия,
автор: lada0522
11. Назвіть елемент за такими даними:утворює летку сполуку з Гідрогеном складу ЕН2. Масова частка елемента в його вищому оксиді дорівнює 72,73%.
Допоможіть будь ласка контрольна‼‼
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Формула вищого оксиду VI групи RO₃ , а леткої сполуки Н₂R
У оксиді 3 атома Оксигену, тому його маса становить 16 * 3 = 48
так як асова частка елемента в його вищому оксиді дорівнює 72,73%, то масова частка Оксигену : 100% - 72,73% = 27,23%
Складемо пропорцію:
48 г (О) - 27,23%
RO₃ г - 100%
RO₃ = 48 * 100% : 27,23% = 176 г маса оксиду
176 - 48 = 128 г
Цей елемент Телур (Те) його маса 128г і він знаходиться в VI групі
ПСЕ
lada0522:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: barannikola082
Предмет: Українська мова,
автор: kupricveronika
Предмет: Английский язык,
автор: sofia9879
Предмет: Українська література,
автор: mmiroslava
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним