Предмет: Физика, автор: nikitamohonko65

Яку кількість теплоти необхідно надати мідній деталі масою 690г, узятій за температури 15 градусів за Цельсієм, щоб її повністю розплавити?

Ответы

Автор ответа: fizikUA1
1

Ответ:

вибачте що тут надсилаю , але графік тут , ось ви просили до завдання.

Объяснение:

тепер відповідь на це запитання:

спочатку ми нагріваємо деталь :

Q=cm(t2-t1) - формула 1.

Q=400•0,69(210-15)=40950Дж=40,95кДж.

тепер плавимо деталь :

Q=λ•m

Q=210 000•0,69=144 900Дж=144,9кДж.

знаходимо загальне:

Q=Q1+Q2

Q=40,95+144,9=185,85кДж.

Приложения:
Похожие вопросы