Предмет: Физика, автор: Аноним

Судячи по спідометру, за 1 хв швидкість автобуса змінилася з 18 до 72 км/год. З яким прискоренням рухався автобус?​

Ответы

Автор ответа: sergeevgang
0

Відповідь: 0,25

Пояснення:

a = (v2 - v1)/t

72 км/год = 20 м/с; 18 = 5;

1хв = 60 с;

а = (20-5)/60 = 0,25 м/с^2

^ - ступінь


sergeevgang: ок
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: eexecceexecutive