Предмет: Химия,
автор: shelli12357382
Будь ласка, допоможіть
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відомо: NaNO3
Знайти: w(N)-? w(O)-?
Розв'язання:
Аr(N)=14
Аr(O)=16
Mr(NaNO3)=Ar(Na)+Ar(N)+3•Ar(O)=23+14+3•16=85
Обчислюємо масову частку Нітрогену.
W(N)=Ar(N)/Mr(NaNO3)=14:85=0,1647 або помноживши на 100%, отримаємо 16,47%.
Обчислюємо масову частку Оксигену.
W(O)=(3•Ar(O)/Mr(NaNO3)=3•16:85=0,5647 або помноживши на 100%, отримаємо 56,47%.
Відповідь: w(N)=16,47% ; w(O)=56,47%
Знайти: w(N)-? w(O)-?
Розв'язання:
Аr(N)=14
Аr(O)=16
Mr(NaNO3)=Ar(Na)+Ar(N)+3•Ar(O)=23+14+3•16=85
Обчислюємо масову частку Нітрогену.
W(N)=Ar(N)/Mr(NaNO3)=14:85=0,1647 або помноживши на 100%, отримаємо 16,47%.
Обчислюємо масову частку Оксигену.
W(O)=(3•Ar(O)/Mr(NaNO3)=3•16:85=0,5647 або помноживши на 100%, отримаємо 56,47%.
Відповідь: w(N)=16,47% ; w(O)=56,47%
shelli12357382:
Дякую, але мені потрібні ще відповіді до інших запитань
Знайти: W(K) - ? W(Mn)-? W(O)-?
Розв'язування:
Mr(KMnO4)=Ar(K)+Ar(Mn)+4•Ar(O)=39+55+4•16=158
W(K)=Ar(K)/Mr(KMnO4)=39/158=0,2468
W(K)=0,2468 або, помноживши на 100%, одержимо 24,68%.
W(Mn)=Ar(Mn)/Mr(KMnO4)=55/158=0,3481
W(O)=4•Ar(O)/Mr(KMnO4)=4•16/158=0,4051
W(O)=0,4051 або, помноживши на 100%, одержимо 40,51%.
Масову частку Оксигену у сполуці КMnO4 можна знайти ще так:
W(O)=1-(W(K)+W(Mn))=1-(0,2468+0,3481) =1 - 0,5949=0,4051 ,
або W(O)=100%-(W(K)+W(Mn))=100 %-(24,68%+34,81%)=100%-59,49%=40,51%.
Відповідь: W(K)=24,68%; W(Mn)=34,81%; W(O)=40,51%.
Розв'язання:
Обчислюємо молекулярну масу.
Mr(CaCO3)=Ar(Ca)+Ar(C)+3•Ar(O)=40+12+3•16=100
Обчислюємо масову частку.
w(C)=Ar(C)/Mr(CaCO3)=12/100=0,12
або, помноживши знайдене число на 100%, одержимо 12%
Відповідь: w(C)=0,12 або 12%.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: xntz8kfpx6
Предмет: История,
автор: kidimitriu
Предмет: Английский язык,
автор: nadezda052020
Предмет: Геометрия,
автор: kunnyS2awppro
Предмет: Английский язык,
автор: Rusya13331