Предмет: Химия,
автор: tretakanna496
Розрахувати та приготувати 581г 3,2% розчину купрум сульфату з CuSO 4 * 5Н 2 О?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
M(CuSO4*5H2O)=160+90=250г/моль
маса CuSO4) в розчині:
m(CuSO4)=581*3,2/100=18,6г
маса купоросу, необхідного для приготування розчину:
m(CuSO4*5H2O)=18,6*250/160=29,1г
m(H2O)=581-29,1=551,9г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ieryuhgawugkjh
Предмет: История,
автор: olgavasyuk2
Предмет: Английский язык,
автор: Vika02popova
Предмет: Математика,
автор: oksana080301