Предмет: Физика,
автор: nikaivanusa3
Яку роботу виконує дитина коли рівномірно піднімає іграшку масою 300 г на висоту 30 см?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Дано:
А=Fs
F=mg
Рішення:
m = 300гр=0.3 кг
F = 0.3 кг х 10Н / кг = 3Н
s = 30см=0.3 м
А=3Н х 0.3 м=0.9 Дж
Объяснение:
nikaivanusa3:
Вероніка, мене звати
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: 5864vleda9060
Предмет: Математика,
автор: vladakirilcenko867
Предмет: Алгебра,
автор: galinaosotova343
Предмет: Українська література,
автор: razvalyaev0801