Предмет: Физика,
автор: amarinchuk3
Яку кількість теплоти віддає склянка окропу (250 см в кубі ) охолоджуючись до температури 20°C ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m=250г=0,250кг
t1=100°C
t2=12°C
c=4200Дж(кг•°°С)
Q—?
Q=c•m•(t1-t2)
Q=4200•0,250•(100–12)≈92 400Дж или Q≈92кДж
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nastyamamedova2010
Предмет: История,
автор: Nasta201120
Предмет: Математика,
автор: shahrizadaeshkuvatov
Предмет: Математика,
автор: mrdan4ykpakcou
Предмет: Геометрия,
автор: alonaskorik1