Предмет: Физика,
автор: amarinchuk3
Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 0,1 кг заліза на 1 °C.
А)46дж. Б)460дж.
В)В)4600дж. Г)46 600дж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: Б)
Объяснение:
1) Q=c*m*дельта t
Q= 4600дж/(кг*°С)* 0.1кг *1°С= 460дж
Объяснение:
1) Q=c*m*дельта t
Q= 4600дж/(кг*°С)* 0.1кг *1°С= 460дж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Anubis1221
Предмет: Окружающий мир,
автор: artembabenko78
Предмет: Математика,
автор: matviydzendzera
Предмет: Биология,
автор: supersmol