Предмет: Химия, автор: kostyabodbya

Масова частка деякого елемента головної підгрупи V групи у водневій сполуці становить- 91.18%. Назвіть цей елемент, напишіть формулу цієї сполуки і напишіть електрону формулу його атома. 30 балов​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Загальна формула леткої сполуки елемента V групи RН₃

Mr(H₃)=3

w(H₃) = 100%  -91,18 % = 8,82%

Mr(R) = 3 * 91,8/8,82 = 31

Цей елемент - Фосфор

формула цієї сполуки: РН₃

електрона формула : 1s²2s²2p⁶3s²3p³

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ggfantom95
Предмет: Математика, автор: aleshadovzhenko