Предмет: Физика,
автор: NikitaKornienko12
Автобус рухається зі швидкістю 54 км/год. Який шлях він подолає за 30 хв?
Помогите пожалуйста, предмет:физика. класс:7
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
він подолає 27 км
Объяснение:
оскільки 54 кілометри за годину, а нам потрібно за половину з тієї години, то вийде 54:2=27)))
Автор ответа:
0
54:3,6=15 м/с
30 хв=1800с
15*1800=27000 м
27000 м=27 км
Объяснение:27 км
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: maksimchernykha
Предмет: Математика,
автор: mandaryxa
Предмет: Українська мова,
автор: kuznecovadasa2012
Предмет: Алгебра,
автор: humanx76
Предмет: Биология,
автор: buditahetaran1984