Предмет: Физика, автор: kentandrey333

Вантажний автомобіль масою 5т почав рухатися з прискоренням 4м/с 2 . Якого прискорення зможе набути цей автомобіль, якщо на нього насипати 2т щебню?​

Ответы

Автор ответа: sotkasergio
1

Ответ: а2≈2,9 м/c^2

Объяснение:  За ІІ-м законом Ньютона

F1=m1*a1, F2=m2*a2, m2=5т+2т=7т

Сила тяги двигуна однакова F1=F2

m1*a1=m2*a2, звідси a2=(m1*a1)/m2

a2=(5т*4)/7т=2,9

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: dimamichenko