Предмет: Физика,
автор: mashatetora
Задача 2 Хлопець пробіг 600 м до магазину за 4 хв. Зробивши покупку, він спокійною ходою повернувся додому за 8 хв. Скільки часу провів хлопець у магазині, якщо середня швидкість його руху 3, 6kM /
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Середня швидкість 3.6 км/ч=1м/с
шлях 2*600=1200 м
час 1200/1=1200 с =20 мин
час в магазині 20-4-8=8 мин.
Пояснення:
flemzor69:
не пон
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: iskorka82
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nv26353
Предмет: История,
автор: elizavetaanna17
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: a70mansur