Предмет: Физика,
автор: leonidgulak001
5) (3 б) в акваріум налили 7600л води. Довжина акваріума 2,5 м, ширина 150 см. Яка висота води в акваріум
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2,03 метра
Пояснення:
S=a*b=2,5*1,5=3,75м^2
V=S*h:
h=V/S=7,6м^3/3,75м^2=2,027м
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: vitiavua
Предмет: Физика,
автор: artemov54
Предмет: Литература,
автор: yuliiann
Предмет: Математика,
автор: leraromanova30
Предмет: Алгебра,
автор: dsajksldalsdja